Wzmożony ruch wojskowych pojazdów na polskich drogach. Jest ważny komunikat Dowództwa Generalnego RSZ

Przez weekend na polskich drogach odbywać będzie się wzmożony ruch wojskowych pojazdów. Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych wydało ważny komunikat i apel w tej sprawie.

- R E K L A M A -

– Uwaga! Wzmożony ruch pojazdów wojskowych! Przygotowania do Wielkiej Defilady trwają. Drodzy kierowcy zachowajcie szczególną ostrożność. Nie wyjeżdżajcie pomiędzy pojazdy wojskowe jadące w kolumnie – apeluje oficjalny profil Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

DG zwraca się także z prośbą o to, aby nie publikować informacji i zdjęć obrazujących ruchu wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów pojazdów wojskowych oraz wylotów i lądowań statków powietrznych. 4-6 sierpnia ruch kolumn pojazdów wojskowych będzie odbywał się na drogach niemalże wszystkich województw

- R E K L A M A -

Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych i krajowych. Będą one eskortowane i zabezpieczone przez Żandarmerię Wojskową oraz regulację ruchu WP z policją.

Z kolei 7 sierpnia, w godzinach 8-12, nad Polską będzie można zaobserwować wzmożony ruch statków powietrznych, które będą przemieszczać się na zgrupowania do parady lotniczej. 8-13 sierpnia piloci będą realizować loty treningowe.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: