reklama
reklama
reklama
reklama

Z III ligi do Kutna. KS Sand-Bus ma nowego zawodnika

Mający za sobą występy w III lidze 21-letni Patryk Miarka został nowym zawodnikiem KS-u Sand-Bus Kutno. Trwają ostatnie formalności związane ze zgłoszeniem zawodnika do rozgrywek IV ligi.

- R E K L A M A -

Patryk Miarka jest wychowankiem łęczyckiego Górnika, a później jako junior przez kilka lat był związany z UKS-em SMS-em Łódź. Na swoim koncie ma również występy w III lidze w barwach Lechii Tomaszów (7 występów, 2 gole) i Finishparkietu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (17 występów, 5 goli).

Ostatnio 21-latek leczył kontuzję i w rundzie wiosennej nie występował w rozgrywkach ligowych. Do Kutna przychodzi odbudować się po urazie.

Po kontuzji nie ma już na szczęście śladu. Patryk teraz musi się odbudować i pokazać, że nie warto go skreślać, tylko trzeba dać szansę. Po kilku treningach jestem zdania, że ten zawodnik będzie dla na bardzo dużym wzmocnieniem i ma szansę na naprawdę „duże granie” – komentuje Dominik Tomczak, trener KS-u Sand-Bus Kutno.

- R E K L A M A -

Obecnie trwają ostatnie formalności związane ze zgłoszeniem Patryka Miarki do rozgrywek. Jest bardzo prawdopodobne, że znajdzie się w kadrze KS-u na jutrzejszy mecz z Pilicą Przedbórz.

Metryczka zawodnika:

- R E K L A M A -

Patryk Miarka
23.05.1997
pomocnik

Kariera: Górnik Łęczyca (wychowanek), UKS SMS Łódź (2012-2016), Lechia Tomaszów Mazowiecki (III liga, 2016/2017), Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (III liga, 2017/2018)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: