reklama

Z Kartą Mieszkańca odwiedziny w Pałacu Saskim za symboliczną złotówkę! – ZDJĘCIA

Zwiedzanie królewskiego pałacu za złotówkę? To możliwe dzięki Kutnowskiej Karcie Mieszkańca. Muzeum Pałac Saski to kolejne miejsce, gdzie posiadacze karty będą mogli skorzystać ze zniżek. 

- R E K L A M A -

Tym razem chodzi aż o 96% procent zniżki na odwiedziny w weekendy. Ulga obowiązywać będzie od 1 lutego 2024 roku. 

O zniżce na specjalnej konferencji prasowej powiadomili mieszkańców Zbigniew Wdowiak – zastępca prezydenta Kutna oraz Grzegorz Skrzynecki – dyrektor Muzeum Pałac Saski. 

- R E K L A M A -

– Kutnowska Karta Mieszkańca jest bardzo popularna, bo już 14 471 mieszkańców założyło już swoje konta w systemie. Ta liczba pozwala sądzić, że karta jest atrakcyjna. Ta Karta daje nam znakomitą informację o preferencjach mieszkańców, dlatego decydujemy się na kolejny krok i kolejną zniżkę – mówił Zbigniew Wdowiak

Ponad 12440 wniosków zostało już zaakceptowanych i mieszkańcy korzystają z karty w formie aplikacji lub w formie karty fizycznej. Pracownicy Biura Obsługi KKM wydali już 4711 kart w formie plastikowej. Najmłodsi mieszkańcy, którzy otrzymują kartę mają mniej niż rok, a najstarszy mieszkaniec który złożył wniosek ma 95 lat. O kartę, niezmiennie wnioskują częściej kobiety niż mężczyźni.

- R E K L A M A -

Mieszkańcy już ponad 2516 razy skorzystali ze zniżek w ramach KKM. Najczęściej korzystają z oferty Aquaparku i Lodowiska.

Łącznie 3026 razy posiadacze KKM skorzystali z darmowej godziny parkowania w Strefie Płatanego Parkowania w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: