Wiadomości KutnoSportZ Legii do Kutna. KS ma nowego zawodnika, był młodzieżowym Mistrzem Polski

Z Legii do Kutna. KS ma nowego zawodnika, był młodzieżowym Mistrzem Polski

Trzecioligowy KS Sand-Bus Kutno zbroi się przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek. W nowym sezonie w żółto-niebieskich barwach grać będzie młodzieżowy Mistrz Polski z Legii Warszawa.

- Reklama -

Mowa o 18-letnim Kamilu Rokoszu, który ostatnio występował w drużynie Legii Warszawa w Centralnej Lidze Juniorów. Zagrał w 14 meczach, strzelił 2 gole i miał jedną asystę. Na boisku spędził ponad 1100 minut. Wcześniej grał w Wiśle Kraków, a w 2019 sięgnął z Legią po tytuł Mistrza Polski (junior młodszy).

- Reklama -

Jak podaje portal legia.net, młodemu piłkarzowi z końcem czerwca skończyła się umowa. Miał opcję jej przedłużenia, ale z tego nie skorzystał i ostatecznie związał się z KS-em.

Bardzo cieszę się, że udało nam się pozyskać zawodnika z młodzieżowych drużyn Legii Warszawa, czyli obecnego Mistrza Polski. Na pewno będzie dla nas dużym wzmocnieniem – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener KS-u. – To nie jest nasze ostatnie słowo na rynku transferowym, szykujemy jeszcze kilka wzmocnień, o czym na pewno niebawem będzie głośno.

fot. fb / Kamil Rokosz
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: