reklama
reklama

Z Włoch do Kutna. Super strzelec znów będzie grał w KS Kutno

Od mocnego uderzenia ruchy na rynku transferowym rozpoczyna KS Kutno. W najbliższym sezonie przy Kościuszki ponownie grać będzie Łukasz Dynel, najlepszy strzelec IV ligi łódzkiej.

- R E K L A M A -

Łukasz Dynel jesienią strzelał jak na zawołanie i dzięki jego bramkom kutnianie po pierwszej części sezonu zasiadali na fotelu lidera. Strzelecka forma kutnowskiego napastnika nie przeszła bez echa.
Popularny „Dynia” po zakończeniu rundy jesiennej – w której strzelił 19 bramek – otrzymał niecodzienną ofertę ze słonecznej Italii.

Rosły napastnik wyjechał na testy do występującego w Serie D (czwarty poziom rozgrywkowy) klubu Acireale Calcio 194 i podczas treningów zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wówczas włoski klub podjął decyzję o pozyskaniu zawodnika KS-u Kutno.

- R E K L A M A -

Dynel zdążył zadebiutować w barwach nowej drużyny, ale później niestety w Italii wybuchła epidemia koronawirusa, która sparaliżowała cały kraj – w tym także piłkarskie rozgrywki.

Teraz okazuje się jednak, że po włoskiej przygodzie Dynel wraca do Polski i znów będzie reprezentował barwy świeżo upieczonego III-ligowca z Miasta Róż. Wziął już nawet udział w treningach KS-u po koronapauzie.

- R E K L A M A -

Mogę potwierdzić, że doszliśmy do porozumienia z Łukaszem i będzie u nas grał w najbliższym sezonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu. Dynel w rundzie jesiennej pokazał swoje wielkie umiejętności i wszyscy mamy nadzieję, że w zbliżającym się sezonie znów będzie zachwycał swoją formą strzelecką – powiedział Panoramie Zbigniew Tomczak, prezes KS-u Kutno.

Wkrótce kolejne informacje o transferach III-ligowego KS-u Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: