Za nami aktywny pokaz zorganizowany przez policję z Kutna [ZDJĘCIA]

W czwartek 29 września 2022 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie odbył się pierwszy tzw. „aktywny pokaz” zorganizowany przez kutnowską policję.

- R E K L A M A -

Osoby, które chciałyby związać swą przyszłość z formacją mundurową, wzięły udział w „próbnym” teście sprawności fizycznej pod okiem instruktora. Kandydaci mogli zapoznać się również procedurą doborową. W spotkaniu wzięli ponadto udział przedstawiciele Wydziału Doboru KWP w Łodzi.

Wychodząc naprzeciw kandydatom do służby w naszej formacji, Komenda Powiatowa Policji w Kutnie zorganizowała tzw. „aktywny pokaz”. Osoby, które planują przystąpić do procedury rekrutacyjnej, miały możliwość skorzystania ze wstępnego testu i sprawdzić swoje umiejętności na torze sprawności fizycznej.

- R E K L A M A -

Pod okiem instruktora kandydaci mogli zweryfikować swój czas na torze oraz skorzystać ze wskazówek, aby jak najlepiej przygotować się do egzaminu. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele Wydziału Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy szczegółowo omawiali procedurę naboru do służby w policji oraz poszczególne jej etapy, każdej zainteresowanej osobie.

Chętnych do uzyskania informacji oraz do sprawdzenia się na torze przeszkód nie brakowało. W działania włączyli się również kadeci z liceum mundurowego w Kutnie, wśród których również nie brakowało chętnych do wstąpienia w szeregi naszej służby.

- R E K L A M A -

— Bardzo dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie za możliwość skorzystania z hali sportowej oraz dyrekcji I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie za zaangażowanie w „aktywnym pokazie” — mówi komisarz Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: