reklama
reklama
reklama
reklama

Za nami duża akcja kutnowskiej policji, posypały się mandaty

W ostatnich dniach kutnowscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Prędkość”, które miały na celu kontrolę przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego w zakresie jazdy z dopuszczalną prędkością. Blisko 40 kierujących zostało ukaranych mandatem karnym za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

- R E K L A M A -

W działaniach brali udział funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Policjanci kontrolowali ulice powiatu kutnowskiego, ujawniając łącznie 48 przypadków nieprzestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego.

Podczas działań „Prędkość„ kutnowscy policjanci na 39 kierujących nałożyli mandaty karne za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Ponadto 60 kierujących zostało przebadanych na stan trzeźwości, ujawniono również jednego kierującego, który posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, co w świetle prawa jest przestępstwem.

- R E K L A M A -

„Apelujemy do kierowców o jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami i znakami ruchu drogowego. Przypominamy, że za przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h kierowcy zatrzymywane jest prawo jazdy na okres trzech miesięcy a nadmierna prędkość może doprowadzić do tragedii!” – mówi mł. asp. Daria Olczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: