reklama
reklama
reklama
reklama

Za nami kolejne święto kutnowskich rodzin, czyli Różana Rodzina! – ZDJĘCIA

Dziś w Kutnowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja najsympatyczniejszej imprezy w Kutnie, czyli Różana Rodzina!

- R E K L A M A -

Kutnowskie rodziny otrzymały upominki z rąk władz miasta na czele z prezydentem Zbigniewem Burzyńskim, przewodniczącym rady miasta Mariuszem Sikorą oraz zastępcami prezydenta Jackiem Boczkają i Zbigniewem Wdowiakiem. Nie brakowało też wspólnych zdjęć z Królową Róż.

Do dyspozycji uczestników Różanej Rodziny była też strefa zabaw, kącik z pysznościami oraz możliwość rozmowy z Dorotą Zawadzką czyli „Super nianią”.

- R E K L A M A -

Nowością w tym roku była „Rózia”, pluszak-zabawka, która trafiła do pudełek z upominkami.

Czym jest Różana Rodzina?

- R E K L A M A -

Różana Rodzina to projekt promocji wewnętrznej, który został zrealizowany po raz pierwszy przez Miasto Kutno w 2016 roku. Skierowany jest on do dzieci urodzonych i zameldowanych w Kutnie. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było. Ze względu na duży sukces tego pomysłu miasto planuje jego kontynuację w kolejnych latach. Od tego czasu cyklicznie odbywają się uroczyste wydarzenia, podczas których Prezydent Miasta Kutno przekazuje gratulacje oraz kutnowskie upominki rodzinom dzieci zameldowanych w naszym mieście. Takiej formy promocji polityki prorodzinnej w Kutnie jeszcze nie było.

fot. Stasiak / Kutnowski Dom Kultury

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: