Za nami kolejny bal studniówkowy! Tak bawił się „Kasprowicz” [ZDJĘCIA]

Kolejni maturzyści swój bal studniówkowy 2023 mają za sobą! Wielki bal odliczający dni do matury jest już we wspomnieniach uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kasprowicza w Kutnie!

- R E K L A M A -

— Studniówka to niezwykle ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Życzę szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Niech maturalne wyniki będą początkiem nowych, pomyślnych perspektyw, niech dadzą Wam możliwość spełnienia edukacyjnych i zawodowych ambicji — mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

— Szanowni Maturzyści, pragnę życzyć Wam jak najlepszych wyników na maturze, i żeby to, co trudne przychodziło wam z łatwością, a to, co niewykonalne było jedynie drobną przeszkodą na drodze do sukcesów i motywacją do osobistego rozwoju — mówi Wicestarosta Magdalena KrupińskaKotulska.

- R E K L A M A -

— Maturzyści tradycyjnie rozpoczęli bal od zatańczenia poloneza, a następnie oddali się zabawie. Bal studniówkowy to niezapomniane wydarzenie, pełne wzruszeń. Życzę jak najlepszych wyników na maturze, połamania piór! — mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Zdjęcia: II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie, info: Starostwo Powiatowe w Kutnie
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: