reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKulturaZa nami kolejny "Kinematograf dla Malucha" w CTMiT. Królowały bajki z Polski

Za nami kolejny „Kinematograf dla Malucha” w CTMiT. Królowały bajki z Polski [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny Kinematograf dla Malucha. W Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie dzieci obejrzały bajki z Polski, które skupiały się na kwestii budowania relacji podczas wspólnego spędzania czasu.

- R E K L A M A -

Ryjówka Florka marzy o nowej lalce, którą zobaczyła w telewizji. Agatka mierzy się z konsekwencjami gry w piłkę… w domu. Wyobraźnia pozwala jej wziąć udział w wyścigu drewnianych zabawek. Misiowi potwornie się nudzi, gdy w lesie pada deszcz…

— Najnowszy zestaw, pt. „Zabawa” skupia się na kwestii budowania relacji podczas wspólnego spędzania czasu. To opowieści o współdziałaniu, pokazujące, że choćby i najbrzydsza pogoda nie przeszkodzi wyobraźni i dobrej zabawie. Na dowód tego własnoręcznie zrobiliśmy kolorowe chmurki. Bez deszczu nie rosłyby kwiaty, a na niebie nie mogłaby powstać tęcza! — mówi Olga Stanisławska z Kutnowskiego Domu Kultury.

- R E K L A M A -

Pomysłodawcą inicjatywy „Bajkizpolski” jest Momakin – polski dystrybutor filmów, któremu zależy na budowaniu świadomości, że w Polsce powstają wartościowe animacje, tak ważne w rozwijaniu dziecięcego świata wyobraźni.

Fot. KDK / Adam Pietrusiak FOTOGRAFIA


Nie przegap: