reklama
reklama

Za nami kolejny rodzinny piknik. Zabawa w szkole w Oporowie [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny rodzinny piknik w regionie. W Oporowie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Oporowie.

- R E K L A M A -

Piknik został zorganizowany został przez Radę Rodziców szkoły, przy współpracy z władzami Powiatu Kutnowskiego. Pojawili się na nim między innymi Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski oraz Radna Rady Powiatu Kutnowskiego Elżbieta Milczarska

— Na pikniku byliśmy obecni z naszym stoiskiem plenerowym, w którym rozdawaliśmy jabłka, popcorn oraz prowadziliśmy konkursy dot. bezpieczeństwa w okresie zbliżających się wakacji, w których do wygrania były gadżety Powiatu Kutnowskiego „Bezpieczny Powiat” — mówi Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

— Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić dzień z młodzieżą na pikniku w Szkole Podstawowej w Oporowie, zorganizowanym przez rodziców. Pogoda dopisuje, a atmosfera jest świetna — dodaje Elżbieta Milczarska, Radna Rady Powiatu Kutnowskiego.

— Zorganizowaliśmy przy współpracy z trójkami klasowymi Dzień Dziecka dla wszystkich uczniów szkoły. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Tomasza Lewickiego Dyrektora Szkoły, zaangażowanych rodziców oraz władz Powiatu Kutnowskiego. Ze środków Rady Rodziców udało zorganizować się piknik — mówi Tomasz Karbowiak, Przewodniczący Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Oporowie.

- R E K L A M A -

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: