PanoramaKutna.plSportZa nami międzyszkolne zawody strzeleckie w "Dwójce" (ZDJĘCIA)

Za nami międzyszkolne zawody strzeleckie w „Dwójce” (ZDJĘCIA)

W Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie w ostatnich dniach zostały rozegrane Międzyszkolne Zawody Strzeleckie w ramach obchodów Święta Niepodległości.

-

Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego: Andrzeja Karbowskiego i Sebastiana Lipca. Współorganizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy LOK w Kutnie (prezes – Janusz Kaczmarek).

W zawodach brały udział czteroosobowe reprezentacje kutnowskich szkół podstawowych ( SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 6). Strzelano w pozycji stojąc z odległości 10 m.

-

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Szkoły Anna Wiśniewska i Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie Janusz Kaczmarek.

-

WYNIKI ZAWODÓW

Klasyfikacja drużynowa
I miejsce – SP nr 2 w Kutnie
II miejsce – SP nr 4 w Kutnie
III miejsce – SP nr 6 w Kutnie
IV miejsce – SP nr 5 w Kutnie

Klasyfikacja indywidualna
I miejsce – Maciej Bartkowski SP nr 4w Kutnie
II miejsce – Agnieszka Bryl SP nr 2 w Kutnie
III miejsce – Rafał Stępień SP nr 6 w Kutnie

Nagrodę specjalną dla najlepszego zawodnika w grupie dziewcząt otrzymała Agnieszka Bryl – Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie.

Zwycięzcy w klasyfikacji drużynowej otrzymali dyplomy i puchary, w klasyfikacji indywidualnej dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez Przewodniczącego Rady Miasta Kutno Mariusza Sikorę, Przedstawiciela Biura Sportu i Turystyki Katarzynę Kraśniewską, Dyrektora Szkoły Annę Wiśniewską i Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Kutnie Janusza Kaczmarka. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze.

Puchary i słodycze ufundował Przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora, nagrody rzeczowe Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński.

(Źródło: SP nr 2 w Kutnie / Andrzej Karbowski)-

Nie przegap: