reklama
reklama

Za nami najsympatyczniejszy bieg w Kutnie. Przedszkolaki pobiegły w Parku Traugutta (ZDJĘCIA)

Wielkim zainteresowaniem cieszył się dzisiejszy Bieg Przedszkolaka zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie! W imprezie wzięło kilkaset osób.

W niedzielę 26 września od godz.11.00 dzieci wraz z rodzicami spotkali się w pięknej scenerii parku Traugutta. Tam odbył się Puchar Dyrektora MOSiR 2021 i… „Bieg Przedszkolaka, czyli jedna z najsympatyczniejszych imprez jakie organizujemy. Jestem pod wielkim wrażeniem tak ogromnej frekwencji” – mówi Paweł Ślęzak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- R E K L A M A -

Bieg dla milusińskich odbył się w czterech kategoriach wiekowych tj. dla 3,4,5 i 6 latków. Przed startem dzieci otrzymały czapeczki, były też wspólne zdjęcia. Dzieci po pokonanym dystansie otrzymały pamiątkowe medale.

Po biegu dzieci mogły pobawić się w strefie malucha, którą przygotował Leo market. Były konkursy, fotki i ciekawe animacje. Swoje umiejętności zaprezentowali też młodzi piłkarze z KS Kutno, którzy organizowali konkursy w których można będzie wygrywać szaliki.

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: