reklama
reklama
reklama
reklama

Za nami piękne i efektowne otwarcie 48. Święta Róży! [ZDJĘCIA/WIDEO]

Za nami oficjalne i niezwykle efektowne otwarcie 48. Święta Róży w Kutnie. Były piękne kwiatowe kreacje, piękne kobiety na czele z Królową Róż oraz pokaz pirotechniki i fajerwerki.

- R E K L A M A -

Otwarcie najbardziej różanej imprezy w regionie przyciągnęło bardzo liczną publiczność z Kutna, ale i nie tylko. W uroczystości udział wzięli między innymi prezydent Kutna Zbigniew Burzyński i jego zastępcy Zbigniew Wdowiak i Jacek Boczkaja, a także przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora. Obecni byli także między innymi parlamentarzyści Paulina Matysiak, Tadeusz Woźniak i Dariusz Joński oraz członek zarządu województwa łódzkiego Robert Baryła.

Uroczystość otwarcia 48. Święta Róży rozpoczęła się w piątek 9 września o 20:30 i poprowadzili ją dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury Radosław Rojewski oraz jego zastępca Weronika Lenarczyk. Nie brakowało podziękowań dla sponsorów i wyróżnione zostały firmy DS Smith Polska, ECO Kutno, Fresenius Kabi, Gambit Kutno, Polfarmex S.A., Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Trakt Bobrzak Tecław, RSM Pionier, PreZero, UMA Investment i Miasto Kutno.

- R E K L A M A -

Następnie licznie zgromadzona publiczność obejrzała pokaz teatru Mimello, a później odbył się piękny pokaz kreacji kwiatowych pt. „Tu bije serce”. Wystąpiły w nim Magdalena Koniuszy (Królowa Róż 2015), Marta Fryz (Królowa Róż 2013), Anika Koralewska (Królowa Róż 2012), Paulina Szczepaniak (finalistka castingu na Królową Róż 2022), Zuzanna Jarosińska (finalistka castingu na Królową Róż 2022), Wiktoria Kwit (Królowa Róż 2022) oraz Julia Krenke, Klaudia Szwagiel i Oliwia Szwagiel. Stroje, które można było zobaczyć w pokazie zostały zaprojektowane przez 4 mistrzów florystyki: Małgorzatę Szwagiel, Joannę Kiedacz, Zbigniewa Dziwulskiego i Huberta Lamańskiego.

Później nastąpiło oficjalne otwarcie 48. Święta Róży i na scenie pojawili się także prezydent Zbigniew Burzyński i Wiktoria Kwit, po których krótkiej przemowie zaprezentowano efektowny pokaz pirotechniczny. Było ogniście na scenie, a na niebie rozbłysły kolorowe fajerwerki.

- R E K L A M A -

Na zakończenie uroczystości wystąpiła Małgorzata Walewska, której piękne róże wręczył przewodniczący Rady Miasta Kutno Mariusz Sikora.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia 48. Święta Róży (fot. Łukasz Stasiak/Kutnowski Dom Kultury / PanoramaKutna.pl)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: