Za nami Taekwondo Lion Cup. Ponad 200 zawodników w hali „Dziewiątki” FOTO

W miniony weekend w hali przy Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się klubowe zawody Taekwondo Lion Cup. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 zawodników, którzy na co dzień trenują w Lion Fight Club.

- R E K L A M A -

Uczestnicy reprezentowali 10 miast z trzech województw: łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: młodzicy, kadeci i juniorzy młodsi. Każda z tych grup pokazała niezwykłe umiejętności i zaangażowanie, dostarczając widzom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil.

Lion Cup to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi adeptami Taekwondo ITF. Zawody były zorganizowane na najwyższym poziomie, a cały przebieg imprezy przebiegał w atmosferze fair play.

- R E K L A M A -

„Chcielibyśmy również poinformować, że treningi Taekwondo odbywają się w każdą środę i piątek z podziałem na 4 grupy wiekowe w Hali przy Szkole Podstawowej nr 9. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia i śledzenia nas na Facebooku: LION FIGHT KLUB JĘDRZEJAK” – mówi Patryk Jędrzejak z Lion Fight.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: