reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Za nami turniej „Przygoda z piłką”. Rosną następcy Roberta Lewandowskiego?

Kilkudziesięciu młodych piłkarzy z kutnowskich szkół podstawowych wzięło dziś udział w turnieju „Przygoda z piłką” zorganizowanym przez KS Kutno. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent Zbigniew Burzyński.

W zawodach, które odbyły się w hali Szkoły Podstawowej nr 6 udział wzięło sześć drużyn z kutnowskich szkół podstawowych (rocznik 2008/2009). Po zaciętej rywalizacji, w finale SP nr 9 pokonała po rzutach karnych 3-1 SP nr 1. Na najniższym miejscu podium uplasowała się zaś SP nr 5.

- R E K L A M A -

Warto dodać, że patronat honorowy nad turniejem „Przygoda z piłką” objął prezydent Kutna. Zbigniew Burzyński osobiście pojawił się w hali SP6 i pogratulował wszystkim uczestnikom, jednocześnie życząc powodzenia i karier podobnych do Roberta Lewandowskiego.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i statuetki oraz upominki, które zasponsorowały firmy Tonsmeier Centrum – główny sponsor turnieju oraz TDJ Ozdowscy, Piekarnia Dubielak i Kellogg’s.

- R E K L A M A -

Jesteśmy bardzo wdzięczni prezydentowi, wszystkim sponsorom oraz dyrekcji SP nr 6 za swój ogromny wkład w organizację dzisiejszego turnieju. Nie brakowało emocji i było widać radość i zaangażowanie dzieci. Dla nas organizatorów, to największa nagroda. Postaramy się, aby takie zawody były cykliczne – komentuje Zbigniew Tomczak, prezes Klubu Sportowego „Kutno”.

Końcowa kolejność turnieju:

- R E K L A M A -

I miejsce – SP nr 9
II miejsce – SP nr 1
III miejsce – SP nr 5
IV miejsce – SP nr 9 (II drużyna)
V miejsce – SP nr 6
VI miejsce – SP nr 6 (II drużyna)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: