reklama

Za nami wyjątkowy Bal Przedszkolaka w SOSW nr 1 w Kutnie – ZDJĘCIA

I Bal Przedszkolaka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie za nami. Nie brakowało świetnej zabawy!

- R E K L A M A -

Na pierwszym balu przedszkolaka zorganizowanym w SOSW nr. 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie obecni byli między innymi Daniel Kowalik ― Starosta Kutnowski oraz Zbigniew Linkowski ― Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego

Atmosfera tego wyjątkowego dnia była niesamowita. Sala, udekorowana kolorowymi balonami, girlandami i serpentynami, wypełniona była śmiechem i radosnym gwarem dzieci. Przedszkolaki przybyły ubrane w swoje najpiękniejsze stroje – księżniczki, piraci, superbohaterowie i postacie z ulubionych bajek stworzyły barwną mozaikę na parkiecie. Nie zabrakło także pysznego tortu!

- R E K L A M A -

― Z całego serca dziękuję całej kadrze pedagogicznej i dyrekcji naszego ośrodka za zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości jak ten bal. Dziękuje Wam drogie dzieciaki za tak aktywny i chętny udział w balu. Życzę miłej zabawy ― mówił Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Na ręce Elżbiety Jałowskiej, Dyrektor Ośrodka, Daniel Kowalik Starosta Kutnowski wręczył torbę pełną słodkości.

- R E K L A M A -

― Bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie. Życzę dobrej zabawy bo spędzanie czasu razem to najlepsze co możemy, my dorośli, dać dzieciakom ― mówił Zbigniew Linkowski, Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.

(Powiat Kutnowski)


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: