Wiadomości KutnoKulturaZa nami wyjątkowy "Kwietnik" online. Kto zdobył nagrody?

Za nami wyjątkowy „Kwietnik” online. Kto zdobył nagrody?

W sobotę o 20:00 poznaliśmy wyniki XII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Kwietnik 2020 Online”. Wyniki zostały zaprezentowane w formie koncertu galowego online w mediach społecznościowych Kutnowskiego Domu Kultury.

Na liście nagrodzonych znaleźli się również młodzi artyści z Kutna. Całość nagrania dostępna jest tutaj: https://youtu.be/L8RHz2gxyqg     PROTOKÓŁ OBRAD JURY XII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI KWIATOWEJ „KWIETNIK ONLINE” – KUTNO, 22 września 2020.

- Reklama -

Jury w składzie:
Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, Przewodniczący Jury – Warszawa
Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog – Warszawa
Leszek Bonar – muzyk, redaktor programów muzycznych TVP Łódź
po wysłuchaniu i obejrzeniu 88 prezentacji postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

- Reklama -

KATEGORIA A soliści 6-9 lat
I miejsce
Natalia Kubiś-Mroszczyk – Kolbuszowa
II miejsce
Alicja Weigelt – Bielawa
III miejsce
Julia Bochyńska – Teresin
Wyróżnienia:
Kinga Rataj – Katowice
Jagoda Kipa – Bielawa
Lena Fornalczyk – Sieroszowice
Hanna Koper – Ostrzeszów
Blanka Kiełbik – Kalisz
Sophie Miksztal – Kutno

KATEGORIA B soliści 10-12 lat
I miejsce
Antoni Marzec – Kutno
II miejsce
Lena Klembalska – Kutno
III miejsce
Marta Wardak – Łuków
Wyróżnienia:
Ada Jarek – Kalisz
Anna Sobkowicz – Legnica
Julia Wardak – Łuków
Milena Szymula – Wałbrzych
Elżbieta Stachura – Bielawa
Hanna Błachut – Bielawa
Artur Droś – Bielawa
Zuzanna Bochman – Łuków
Marcelina Więsek – Teresin
Filip Bajron – Dzierżoniów
Nikola Stępska – Kutno

- Reklama -

KATEGORIA C soliści 13-15 lat
I miejsca ex aequo
Agnieszka Letniowska – Bielawa
Aleksander Klembalski – Kutno
II miejsce
Oliwia Walicka – Pieszyce
III miejsca ex aequo
Aleksandra Kędra – Humniska
Mateusz Subocz – Dzierżoniów
Wyróżnienia:
Alicja Hordyj – Bielawa
Zuzanna Złotnicka – Piława Dolna
Karolina Najdek – Legnica
Anna Rozynek – Zalasewo
Maja Cędrowicz – Bielawa
Mikołaj Gajowy – Łuków
Agata Brandenburger – Piła
Wiktoria Wojas – Przeworsk
Sandra Pytlarz – Przybędza

KATEGORIA D soliści 16-19 lat
I miejsca ex aequo
Ida Szebla – Kłodzko
Zuzanna Gołąb – Teresin
II miejsce
Katarzyna Szulc – Dzierżoniów
III miejsca ex aequo
Jagoda Kurzawa – Świdnica
Anna Kowalewska – Kutno
Wyróżnienie:
Marcelina Kołodziejczyk – Opatów

KATEGORIA E zespoły wokalne do 12 lat
I miejsce
nie przyznano
II miejsca ex aequo
Studio piosenki MUZOL – Kłodawa
BAŁAGAN – Kutno
III miejsce
nie przyznano
Wyróżnienie:
FAMA – Bielawa

KATEGORIA F zespoły wokalne 13-19 lat
I miejsce
FARCIARY – Bielawa
II miejsce
HOKUS POKUS – Kutno
III miejsce
nie przyznano
Wyróżnienie:
ABRAKADABRA – Kutno

Nagrody finansowe dla solistów:
I miejsce – 300 złotych
II miejsce – 250 złotych
III miejsce – 200 złotych
Wyróżnienie – 100 złotych

Nagrody finansowe dla zespołów wokalnych:
I miejsce – 400 złotych
II miejsce – 350 złotych
III miejsce – 300 złotych
Wyróżnienie – 200 złotychWszystkie nagrody finansowe ufundował Prezydent Miasta Kutno.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: