Zaatakował mężczyznę przy bankomacie i zabrał pieniądze. Grozi mu 12 lat więzienia

Kutnowscy policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o dokonanie rozboju. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Do zdarzenia doszło 19 stycznia 2023 roku w godzinach popołudniowych. 64-letni mieszkaniec Kutna wypłacając pieniądze z bankomatu został zaatakowany przez młodego mężczyznę. Napastnik wyczekał moment, w którym mężczyzna pobrał gotówkę, po czym odepchnął 64-latka i zabrał pieniądze.

— Poszkodowany mężczyzna zawiadomił o całym zdarzeniu policję. Mundurowi od razu zajęli się sprawą. Przeanalizowali skrupulatnie zebrany materiał dowodowy oraz zabezpieczony monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek sprawcy. Jeszcze tego samego dnia policjanci wytypowali i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Kutna —mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut rozboju. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: