Zabawa, modlitwa i prezenty. Kolejna akcja Kościoła Jezus Żyje w Kutnie [ZDJĘCIA]

Za nami kolejna „Gwiazdkowa Niespodzianka” organizowana przez Kościół Chrześcijański Jezus Żyje w Kutnie. W ramach tej szlachetnej akcji dziś w Kutnowskim Domu Kultury rozdano prezenty kutnowskim dzieciom.

- R E K L A M A -

Tegoroczna edycja „Gwiazdkowej Niespodzianki” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W Kutnowskim Domu Kultury na widowni pojawiło się wiele dzieci zarówno z Polski, jak i Ukrainy.

– Cieszę się, że dzisiaj możemy zobaczyć się w ten ekscytujący czas rozdania paczek z okazji gwiazdowej niespodzianki. Co prawda gwiazdka jest już za nami, ale prezenty zawsze warto rozdać. Chciałbym podziękować pani Iwonie Majtczak, za to, że pomogła nam w przygotowaniach i bardzo ciężko pracowała nad zaproszeniem wielu dzieci – mówił Jerzy Przeradowski, pastor Kościoła Chrześcijańskiego Jezus Żyje w Kutnie.

- R E K L A M A -

– Bardzo chciałam podziękować pastorowi i animatorom. Po raz kolejny bierzemy udział w tej imprezie i bardzo cieszę się, że możemy dziś tu być. Zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy, bo w ten dzień będziemy się wszyscy świetnie bawić – mówiła z kolei Iwona Majtczak z „Nie Jesteś Sam”, która wręczyła pastorowi prezent w imieniu dzieci z Polski i Ukrainy.

Później na scenie królowała zabawa, której tonu nadawały animatorki z fundacji NEBO z Warszawy. Były śpiewy, tańce i opowieści związane z Jezusem. Zwieńczeniem sobotniego spotkania w Kutnowskim Domu Kultury było rozdanie prezentów dla dzieci. Bezpłatnie otrzymać można było także między innymi Nowy Testament przetłumaczony w kilku językach.

- R E K L A M A -

Gwiazdkowa Niespodzianka to polska nazwa projektu „Operation Christmas Child”, który został zapoczątkowany w 1993 roku przez organizację Samaritans Purse ze Stanów Zjednoczonych. Paczki są przygotowywane w 11 krajach i trafiają do ponad 120 krajów, w tym do Polski.

Zobaczcie zdjęcia z Gwiazdkowej Niespodzianki 2023:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: