Zabiła pięć psów i wrzuciła je do reklamówki. Policja zatrzymała kobietę!

Policjanci interweniowali wobec kobiety, która utopiła pięć szczeniaków. Sprawa wyszła na jaw dzięki stowarzyszeniu zajmującemu się pomocą zwierzętom. Podejrzanej grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

- R E K L A M A -

18 października 2019 roku do policjantów z Żychlina dotarła informacja, że w jednym z domów jednorodzinnych doszło do uśmiercenia psów. Zgłoszenie pochodziło od stowarzyszenia zajmującego się pomocą zwierzętom.

Funkcjonariusze pod wskazanym adresem spotkali się z przedstawicielami wspomnianej organizacji. Po rozpytaniu osób znajdujących się na posesji wyszło na jaw, że matka właścicielki psów utopiła pięć nowonarodzonych kundelków. Następnie pieski wrzuciła do reklamówki. Kobieta chciała pozbyć się w ten bestialski sposób nadmiaru zwierząt, zostawiając jednego szczeniaka z miotu.

- R E K L A M A -
reklama

Na miejsce wezwano weterynarza, który zabezpieczył uśmiercone pieski a także ich matkę i pozostawionego szczeniaka. 56-latka usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: