Zabójstwo w centrum Kutna! Konkubina zabiła mężczyznę?

Śledczy wyjaśniają okoliczności tragedii do jakiej doszło w centrum Kutna. W mieszkaniu znaleziono zadźganego nożem mężczyznę. Zatrzymano jego konkubinę.

- R E K L A M A -

Tragedia rozegrała się w zeszły czwartek w bloku przy ul. Barlickiego w Kutnie.

Mogę potwierdzić, że około godziny 6 w mieszkaniu przy ul. Barlickiego ujawniono ciało mężczyzny. Prowadzimy czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium – mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Sekcja zwłok 41-latka dała jasną odpowiedz śledczym, że mężczyzna został zabity.

– Na ciele mężczyzny ujawnionych zostało 7 ran kłutych. Zatrzymane zostały dwie osoby: 52-letnia konkubina denata i jej znajomy. Ostatecznie mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony – powiedział Panoramie Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Śledczy wydali postanowienie o postawieniu kobiecie zarzutu zabójstwa.

Kobieta nie została jednak jeszcze przesłuchana, ponieważ ze względu na zły stan zdrowia przebywa obecnie w szpitalu – dodaje K. Kopania.

- R E K L A M A -

Co dokładnie stało się w mieszkaniu na Barlickiego? Prokuratura nie udziela na razie więcej informacji. Szczegóły powinniśmy poznać po przesłuchaniu 52-latki. O sprawie będziemy jeszcze informować.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: