reklama
  • Paulina Matysiak Sejm

Zacznij rok z kulturą i podaruj wyjątkowy prezent

Jak co roku Kutnowski Dom Kultury zaprasza do obdarowania swoich najbliższych prezentami z najwyższej kulturalnej półki! Możecie sprawić rodzinie i przyjaciołom kulturalny prezent na Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, a może urodziny, imieniny lub po prostu…  prezent bez okazji?

- R E K L A M A -

W naszym pakiecie kulturalnych prezentów znajdują się aż 4 fantastyczne wydarzenia, które zobaczyć będzie można na deskach KDK w styczniu i lutym 2018.

25 stycznia – wymarzony podarunek na Dzień Babci i Dziadka – muzyczne spotkanie z braćmi Zielińskimi, znanymi z zespołu Skaldowie, których niezapomniane przeboje, jak choćby „Medytacje wiejskiego listonosza” zanuci każda Babci i każdy Dziadek. Spotkanie poprowadzi Leszek Bonar.

- R E K L A M A -

29 stycznia –  Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot. Barbara Bursztynowicz, Tomasz Ciachorowski, Wojciech Wysocki lub ewentualnie Leon Charewicz w Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

8 lutego – fantastyczna niespodzianka  na każdą okazję – „Maleńczuk gra Młynarskiego” czyli mistrz słowa spotyka się z jednym z najbardziej bezkompromisowych artystów polskiej sceny muzycznej.

- R E K L A M A -

15 lutego – idealny prezent na na Dzień Zakochanych – spektakl Teatru Capitol „Skok w bok”, z gwiazdorską obsadą – w sztuce zobaczymy Dorotę Chotecka, Michała Milowicza czy Paulinę Holtz.

Zacznijcie rok z kulturą!

źródło: KDK 

Nie przegap: