Zaginęła 16-letnia Lidia. Policja prowadzi poszukiwania

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Lidii Olejnik, lat 16.

Zaginiona w dniu 18.05.2020 r. ok. godz. 18. opuściła teren placówki opiekuńczo-wychowawczej „Bratoszewo”, Gostynin ul. Zazamcze 26 i nie powróciła do placówki. Zaginiona do dzisiaj nie nawiązała żadnego kontaktu z wychowawcą.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Rysopis: wzrost ok. 156 cm, waga ok. 50 kg, włosy koloru ciemnego – długie.

Opis ubioru: w chwili zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie typu jeans, czarną bluzę i czarną bluzkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 705 32 22 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 997 lub 112.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. Policja zamiast bawić się w media regionalne niech sobie sprawdzi jej konto na FB. Nie trzeba być śledczym aby zauważyć związek z facetem który mieszka w Śremie. Mi ta czynność zajęła 30 sekund, a Wam? No chyba że jesteście wielce zajęci łapaniem ludzi bez maseczek czy pałowaniem i gazowaniem przedsiębiorców którzy chcą normalnie funkcjonować aby płacić podatki i zrzucać się m.in na Wasze pensje 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: