Zagłosuj na Olka Klembalskiego w plebiscycie The Voice Kids!

Aleksander Klembalski, kutnowski młody wokalista, który świetnie zaprezentował się w przesłuchaniach w ciemno w The Voice Kids potrzebuje naszego wsparcia. Ruszył bowiem plebiscyt na ulubionego uczestnika tego muzycznego show.

Wczoraj na stronie https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt ruszył plebiscyt na najbardziej popularnego wykonawcę. Możecie zagłosować tam na ulubionego uczestnika 4. edycji The Voice Kids TVP! Nagrodą jest nagranie singla wraz z teledyskiem i 30 tys. zł na cel charytatywny

- R E K L A M A -

Jeśli spodobał wam się mój występ, będę wdzięczny za każdy głos! – komentuje Olek Klembalski. Przypomnijmy, znalazł się on w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

Kutnowski talent, który podbił serca jurorów The Voice Kids, ma 14 lat. Jego przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miał 4 lata. Jest artystyczną duszą. Uwielbia jeździć konno, malować obrazy na płótnie oraz szkicować. Ulubionym sportem Olka jest narciarstwo.

- R E K L A M A -

Uczęszcza do II klasy II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie, gdzie uczy się gry na skrzypcach i na pianinie. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym prawnikiem.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: