reklama
reklama

Zakaz odwiedzin w kutnowskim szpitalu. Jest oficjalny komunikat

Kutnowski Szpital Samorządowy wydał dziś ważny komunikat związany z zagrożeniem epidemiologicznym.

- R E K L A M A -

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o naszych Pacjentów, od dnia 12.03.2020 roku wstrzymane zostają odwiedziny u chorych w oddziałach szpitalnych. Decyzja obowiązuje do odwołania. Dziękujemy za wyrozumiałość – poinformowały władze szpitala na stronie internetowej.

Przypomnijmy, pewne ograniczenia wprowadzono już na początku miesiąca.

- R E K L A M A -

Od dnia 2 marca 2020 roku do odwołania, z powodu zwiększonej ilości zachorowań na infekcje górnych dróg oddechowych zostają ograniczone odwiedziny w oddziałach szpitalnych w Kutnie. U jednego pacjenta mogła przebywać tylko jedna osoba i proszono o ograniczene odwiedzin w godz. 9:00 – 13:00. Teraz wprowadzono całkowity zakaz.

Z uwagi na możliwość wystąpienia koronawirusa na terenie woj. łódzkiego oraz w celu podjęcia skutecznych działań i zapewnienia udzielenia pomocy medycznej osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowia, wojewoda łódzki na mocy ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym, nakłada od 28 lutego obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości na wybrane placówki. Wśród nich znalazł się Kutnowski Szpital Samorządowy.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: