Zakup myjni samoobsługowych

Profesjonalnie zaprojektowane myjnie samoobsługowe przyciągają klientów dzięki jakości wykonywanych usług. Zapraszamy do zapoznania się się z ofertą kupna myjni bezdotykowych.

Nowoczesne technologie

Myjnie samoobsługowe produkowane są w oparciu o najlepszą technologię.

- R E K L A M A -

Stanowiska zaprojektowane są w taki sposób żeby zapewniać bezpieczeństwo zarówno użytkownikowi jak i przebywającym w nich samochodom. 

Myjnie składają się z podzespołów odpowiedzialnych za ich działanie, systemu przygotowania wody oraz systemu odwróconej osmozy. Towarzyszy temu technologia cieplna dbająca o odpowiednią temperaturę wody oraz mycia, która wpływa na wydajność pomp.

- R E K L A M A -

W najnowszych rozwiązaniach produkcyjnych myjni stosuje się nie tylko takie rozwiązania, które pozwolą na oszczędność czasu, ale również zadbają o ekologiczne podejście do środowiska pobierając przy pracy mniej energii oraz wody.

Warto jest pamiętać, że działanie myjni nie tylko opiera się na pracy poszczególnych urządzeń oraz systemów, ale również na właściwych środkach myjących. Ich jakość ma bardzo duży wpływ na efekt końcowy z jakim wyjeżdża klient myjni. 

- R E K L A M A -

W zależności do rozbudowania opcji myjni możemy spotkać się z ich różnorodną ceną. Przed inwestycją powinno się dokładnie zapoznać z możliwościami i dostosować produkt pod swoją koncepcję. 

Myjnie bezdotykowe z rozbudowanym programem

W myjniach bezdotykowych bardzo ważne są funkcje, które będą czekać na potencjalnego klienta.

Myjnia powinna uwzględniać wszystkie etapy doprowadzania do idealnego stanu samochodu, a więc jego mycie, zabezpieczanie oraz możliwość posprzątania jego wnętrza.

Wyróżnia się z reguły cztery podstawowe funkcje:

  • mycia wysokim ciśnieniem
  • spłukiwania
  • woskowania
  • nabłyszczania

Do nich mogą być zainstalowane dodatkowe programy takie jak np. tworzenie piany aktywnej, która jest nakładana na auto za pomocą lancy. Można zaprogramować również opcję zatrzymania czasu myjni tak by w tzw. pauzie aktywna piana mogła mocniej zadziałać. 

Musimy jednak brać pod uwagę, że myjnia bezdotykowa będzie obsługiwana przez osoby nie będące z branży. Ważne jest więc, żeby program z jednej strony zaspakajał wszelkie potrzeby, ale z drugiej był też łatwy i zrozumiały. 

Klienci opuszczający Państwa myjnie będą się czuli jakby wyjechali z salonu samochodowego nowym autem. 

Wygląd również się liczy

Producent myjni bezdotykowej zadbał również o to by jej wygląd mógł wpływać pozytywnie na klientów. Kształt wiat jest nietuzinkowy i już z daleka przyciąga wzrok.

Estetyczny projekt, powoduje schludne wrażenie, które przekłada się w ocenę, że dane miejsce jest warte uwagi, a klient może w nim znaleźć to co potrzebujemy.

Projekty graficzne stanowisk są zaproponowane z szablonów, jednak w razie potrzeby można uzgodnić z firmą indywidualne dostosowanie ich. W takim przypadku warto jest pamiętać żeby spójność wizualna była zachowana.

Sprawdzony producent myjni samochodowych

Producent myjni samoobsługowych musi zapewnić niezawodny sprzęt. Inwestując w myjnię samochodową chcemy mieć pewność, że przyniesione z niej zyski będą dla nas satysfakcjonujące.

Jednak żeby tak było potrzebujemy oprzeć swoje usługi o jak najlepszy sprzęt, dzięki niemu nasz klient będzie chciał wrócić ponownie.

Najważniejsze jest żeby myjnia samochodowa, która opiera się na samoobsłudze była intuicyjna, nie posiadała bardzo skomplikowanego panelu oraz przede wszystkim była bezpieczna dla korzystających z niej aut.

Jeżeli zależy Państwu na prawdziwej jakości polecamy nowoczesne myjnie samochodowe od polskich wykonawców. Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwoli na wsparcie w każdym etapie inwestycji.

materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: