reklama
  • Tomasz Rzymkowski Sejm

Zakupy spożywcze online – nowe możliwości InPost

Firma InPost wychodzi do swoich klientów z zupełnie nową propozycją. Już teraz mieszkańcy kilku polskich miast mogą za pośrednictwem specjalnej aplikacji zamówić do domu zakupy spożywcze. Wkrótce opcja ma być dostępna w całym kraju. Jak to wszystko działa i dlaczego warto?

- R E K L A M A -

Czym jest InPost Fresh?

InPost Fresh to usługa InPostu umożliwiająca zakupy spożywcze online. Jedyne, czego potrzeba do złożenia zamówienia, to aplikacja mobilna. Najpierw użytkownik musi pobrać ją na swojego smartfona, a następnie się zarejestrować. Założenie konta w aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy tylko wpisać swój numer telefonu i zaakceptować regulamin. Wtedy za pośrednictwem SMS-a otrzymuje się kod weryfikacyjny. Po wpisaniu go na ekranie można wprowadzić swój adres, aby sprawdzić, czy znajduje się on w obszarze dostaw. Następnie można zacząć w pełni korzystać z możliwości aplikacji.

Gdy konto staje się aktywne, użytkownik otrzymuje możliwość wyboru pomiędzy znanymi marketami spożywczymi: Carrefour i Makro. Po wyborze konkretnego sklepu ma dostęp do tysięcy artykułów, które może w nich kupić. Robienie zakupów jest bardzo intuicyjne. Klient przeszukuje poszczególne kategorie produktów i wrzuca je do wirtualnego koszyka. Może zdecydować, kiedy mają one dotrzeć pod jego drzwi. W niektórych przypadkach dostawę da się ustalić nawet na ten sam dzień. Za zakupy płacić można online, BLIK-iem, a także bezpośrednio u kuriera.

- R E K L A M A -

InPost Fresh – dlaczego warto korzystać?

InPost Fresh to bardzo wygodna usługa, która sprawia, że zakupy są szybsze i przyjemniejsze niż dotychczas. Oszczędność czasu to jedna z największych zalet nowej możliwości InPost. Wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, aby nie trzeba było jechać do sklepu i przechadzać się pomiędzy regałami. Zamiast tego w tym czasie można wykonać inne obowiązki domowe czy odpocząć.

Ze względu na to, że w aplikacji InPost Fresh można zamówić zakupy jeszcze w ten sam dzień – jest to idealne rozwiązanie na niezapowiedzianych gości. Poza tym usługę tę z pewnością docenią osoby starsze czy mające problemy z dźwiganiem ciężkich toreb z zakupami. Aplikacja powstała z myślą o wszystkich użytkownikach – zarówno tych bardziej, jak i mniej zaawansowanych technologicznie. Z jej obsługą powinni poradzić sobie niemal wszyscy.

- R E K L A M A -

Warto docenić także szeroki zakres produktów i to, w jaki sposób dostarcza się je do klientów. Dzięki specjalnym pojazdom z lodówko-zamrażarkami jedzenie zawsze dociera świeże i w odpowiedniej temperaturze. Transportem zajmują się kurierzy z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy wiedzą, jak postępować z zakupami żywnościowymi. Działają szybko i terminowo.

Wzrost sprzedaży artykułów online

W ostatnich latach cały czas obserwuje się rosnącą ilość zakupów online. Nic dziwnego, że do takich przedmiotów jak książki, ubrania czy kosmetyki dołączyły także artykuły spożywcze. W czasie pandemii koronawirusa, kiedy w sklepach panowały ograniczenia dotyczące liczby osób wewnątrz, klienci zaczęli chętniej sięgać po towary z dostawą. InPost Fresh wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, którym zależy na wygodzie, szybkości i oszczędności czasu.

InPost Fresh to usługa, która pozwala na stałe monitorowanie statusu zamówienia. Zakupy można robić w trybie Express (do 80 minut), a także w opcji Dzisiaj i Kolejne Dni. W pierwszym przypadku obowiązuje minimalna wartość zamówienia 25 złotych, a w drugim 100 złotych. Zamawianie artykułów spożywczych online pozwala na lepsze planowanie zapasów spożywczych i zmniejszenie ilości marnowanego jedzenia. Gdy klient kupuje online, nie ulega okazjom spotykanym w sklepie stacjonarnym.

materiał partnera

Nie przegap: