Zamkną ulice w centrum Kutna. Znamy szczegółowy plan

- reklama -

Jak podaje biuro prasowe UM Kutno, w odpowiedzi na zgłoszone uwagi mieszkańców wyłączenie z ruchu ulic Miła, Krótka i południowej części Placu Wolności zostało podzielone na kilka etapów.

- reklama -

ETAP I –     18 – 19.08.2020 r.

W pierwszym etapie prowadzenia prac zostaną zamknięte ul. Miła oraz południowa strona Placu Wolności na okres 2 dni w celu wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz warstwy wiążącej z masy asfaltowej.

- reklama -

ETAP II –     20.08.2020 r.

W drugim etapie zostanie zamknięta ul. Krótka na okres jednego dnia w celu wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz warstwy wiążącej z masy asfaltowej.

- reklama -

Po zakończeniu I i II etapu prac nastąpi regulacja instalacji w drogach trwająca 5 dni, podczas której zostaną umożliwione dojazdy z zaopatrzeniem do sklepów i punktów usługowych znajdujących się po południowej stronie Placu Wolności.

ETAP III –     27 – 28.08.2020 r.

Po zakończeniu regulacji instalacji Wykonawca rozpocznie III etap prac trwający 2 dni polegający na wykonaniu warstwy ścieralnej asfaltu. W tym czasie ul. Miła, ul. Krótka oraz południowa strona Placu Wolności będą zamknięte dla ruchu.

„Informujemy ponadto, że na cały czas trwania prac związanych z wykonaniem nawierzchni asfaltowych zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca dojazd pojazdów uprzywilejowanych,  pojazdów zaopatrzenia do sklepów Żabka oraz Olewnik od strony ul. Witosa” – podaje biuro prasowe UM Kutno.

- reklama -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama