reklama

Zamknął się w garażu i chciał popełnić samobójstwo! Uratowali go policjanci

Dzięki szybkiej interwencji kutnowskich dzielnicowych żyje 29-latek. Mężczyzna próbował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli go, a następnie rozpoczęli akcję reanimacyjną. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Interwencja miała miejsce 18 maja 2018 roku. Około godziny 13.15 dyżurny kutnowskiej policji odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej babci, że jej wnuk chce popełnić samobójstwo. Dzielnicowi pojechali pod wskazany adres.

- R E K L A M A -

Kobieta pokazała policjantom garaż w którym zamknął się młody mężczyzna. Z garażu dobiegała głośna muzyka oraz słychać było pracę silnika samochodu. Drzwi do garażu były zamknięte od środka, a z wnętrza wydobywał się zapach spalin. Policjanci w obawie o życie mężczyzny wyważyli drzwi. W środku zauważyli wiszącego na linie mężczyznę.

Natychmiast odcięli linkę i podjęli reanimację. Po chwili dojechała karetka pogotowia, która przejęła resuscytację. Mężczyźnie przywrócono funkcje życiowe. Trafił do szpitala. Dzięki szybkiemu działaniu i opanowaniu dzielnicowi przyczynili się do uratowania ludzkiego życia – mówi st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: