reklama
reklama

Zamknięte puby i restauracje. Prezydent Burzyński deklaruje pomoc przedsiębiorcom

Prezydent Kutna Zbigniew Burzyński wyciąga pomocną dłoń do przedsiębiorców branży gastronomicznej, którzy po wprowadzonych niedawno obostrzeniach mocno odczuwają „mały lockdown”.

Odkąd cała Polska jest objęta czerwoną strefą w związku z obostrzeniami dotyczącymi walki z koronawirusem, wszystkie puby, bary czy restauracje nie mogą prowadzić stacjonarnej działalności. Możliwe jest tylko m.in. Dostarczanie posiłków na wynos.

- R E K L A M A -

To sprawiło, że wiele lokali zostało całkowicie zamkniętych i wstrzymały swoją działalności. Prezydent Kutna zapowiada, że nie zostawi przedsiębiorców na pastwę losu i już zapowiada działania. Jakie?

– Mając na uwadze trudną sytuację przedsiębiorców z branży gastronomicznej oraz ochronę istniejących miejsc pracy Prezydent Miasta Kutna w chwili obecnej deklaruje udzielenie wsparcia w zakresie obniżenia stawek czynszu w miejskich lokalach użytkowych oraz dalszą pomoc ze strony samorządu w przypadku znaczących spadków obrotów – poinformowało dziś biuro prasowe Urzędu Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: