(ZDJĘCIA) Zamknięte ulice w Kutnie, służby pilnują bezpieczeństwa

Utrudnienia związane z Wyścigiem Solidarności i Olimpijczyków, o których informowaliśmy już wcześniej, stały się faktem. Do 18:10 wiele ulic w Kutnie będzie nieprzejezdnych.

Trasa widoczna na mapce poniżej będzie zamknięta w godz. 16:00 – 18.10. Z kolei odcinek od skrzyżowania Wygoda – 29-listopada do skrzyżowania ulicy Barlickiego z Wojska Polskiego zamknięty został już od godziny 15.00.

Trasa wyścigu będzie przebiegać ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Chodkiewicza. Ulicą Chodkiewicza (Zamoyskiego) kolarze dojadą do skrzyżowania z ul. Skłodowskiej – Curie gdzie dojadą do skrzyżowania z ul. Czarnieckiego.

W następnej kolejności trasa biegnie do skrzyżowania z ul. Wygoda, gdzie na skrzyżowaniu z ul. 29-go listopada uczestnicy skręcą do METY. Na wysokości przystanków autobusowych przy byłej siedzibie PZU S.A. rozpocznie się 6 okrążeń ulicami miasta Kutno: 29-go Listopada, Barlickiego, Kościuszki, Chodkiewicza, Zamoyskiego, Skłodowskiej – Curie, Czarnieckiego, Wygoda, 29-go Listopada (meta).

Nie przegap: