Wiadomości KutnoKutnoZamykają się sklepy, komornik zajmuje aktywa. Co dalej z galerią w Kutnie?

Zamykają się sklepy, komornik zajmuje aktywa. Co dalej z galerią w Kutnie?

Czarne chmury zbierają się nad galerią Prima Park przy ul. Żwirki i Wigury w Kutnie. Zamykają się kolejne sklepy, a na dodatek do akcji wkroczył komornik.

Kontrowersje związane z galerią pojawiły się nim ta jeszcze została oficjalnie otwarta. Dotyczyły realnego wyglądu obiektu, który znacznie różnił się od tego, jak został przedstawiony na wizualizacjach. Otwarcie nastąpiło w listopadzie 2016, jednak inwestorom do tej pory nie udało się wynająć wszystkich lokali. Mało tego, część z nich w ostatnich miesiącach zrezygnowała.

- Reklama -

Z działalności przy Żwirki i Wigury zrezygnowały już m.in. Jogurteria, Lunch Cafe Wasiakowie czy salon optyczny. Nieoficjalnie pojawiają się informacje, że wycofać chcą się kolejni.

- Reklama -

Rezygnujący najemcy to jednak nie największy problem właściciela parku handlowego. Jak można wyczytać na portalu bankier.pl, komornik zajął w październiku 2017 aktywa Prima Parku S.A. m.in. rachunek bankowy spółki, należności czynszowe oraz udziały w spółce zależnej – Prima Park Kutno sp. z o.o.

Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Prima Park S.A. jednak dziś był nieuchwytny. O sprawie będziemy jeszcze informować.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: