reklama

Zamykają się sklepy, komornik zajmuje aktywa. Co dalej z galerią w Kutnie?

Czarne chmury zbierają się nad galerią Prima Park przy ul. Żwirki i Wigury w Kutnie. Zamykają się kolejne sklepy, a na dodatek do akcji wkroczył komornik.

Kontrowersje związane z galerią pojawiły się nim ta jeszcze została oficjalnie otwarta. Dotyczyły realnego wyglądu obiektu, który znacznie różnił się od tego, jak został przedstawiony na wizualizacjach. Otwarcie nastąpiło w listopadzie 2016, jednak inwestorom do tej pory nie udało się wynająć wszystkich lokali. Mało tego, część z nich w ostatnich miesiącach zrezygnowała.

- R E K L A M A -

Z działalności przy Żwirki i Wigury zrezygnowały już m.in. Jogurteria, Lunch Cafe Wasiakowie czy salon optyczny. Nieoficjalnie pojawiają się informacje, że wycofać chcą się kolejni.

Rezygnujący najemcy to jednak nie największy problem właściciela parku handlowego. Jak można wyczytać na portalu bankier.pl, komornik zajął w październiku 2017 aktywa Prima Parku S.A. m.in. rachunek bankowy spółki, należności czynszowe oraz udziały w spółce zależnej – Prima Park Kutno sp. z o.o.

- R E K L A M A -

Próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Prima Park S.A. jednak dziś był nieuchwytny. O sprawie będziemy jeszcze informować.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: