reklama
reklama

Zamykają szkołę w Kutnie! Wszystko przez koronawirusa. Jest oficjalny komunikat

Jak udało nam się ustalić w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie zakażona koronawirusem została jedna z osób ze szkolnego personelu. Niebawem zapadną decyzje, co do trybu nauczania w placówce.

AKTUALIZACJA:

Jak informuje biuro prasowe UM Kutno, w Szkole Podstawowej Nr 9 w Kutnie u jednego z pracowników szkoły potwierdzono przypadek zakażenia COVID-19.

- R E K L A M A -

W związku z powyższym Dyrektor Szkoły, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie, wystąpił z wnioskiem do Prezydenta Miasta Kutna o wyrażenie zgody na zawieszenie zajęć i przejście na edukację zdalną wszystkich uczniów szkoły na czas od 18 do 21 września br. 

„Prezydent Miasta wyraził zgodę na taką formę organizacji nauki. Wszelkie szczegóły dot. organizacji pracy szkoły będą przekazywane uczniom i rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Ponadto informujemy, że w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych zostanie przeprowadzona w szkole dezynfekcja” – komentuje biuro prasowe UM Kutno.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, SP nr 9 w Kutnie będzie trzecią szkołą w powiecie kutnowskim, w której od początku września wykryto zakażenie koronawirusem. Wcześniej takie sytuacje miały miejsce w Szkole Podstawowej w Byszewie, a także kilka dni temu w ZSZ nr 2 w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: