reklama

Zapadła decyzja ws. przedszkola w Kutnie. Było tam podejrzenie zakażenia koronawirusem

Zapadły decyzje związane z Przedszkolem Miejskim nr 3 „Jarzębinka” w Kutnie, które w zeszłym tygodniu zostało zamknięte w związku z „niejednoznacznym” wynikiem badania na obecność koronawirusa u jednego z pracowników.

- R E K L A M A -

„Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3 w uzgodnieniu z Prezydentem Miasta Kutna oraz Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Kutnie podjął decyzję o zamknięciu przedszkola do odwołania wobec wątpliwego tzn. niejednoznacznego wyniku badania na obecność koronawirusa u jednego z pracowników”.

W związku z zaistniałą sytuacją prewencyjnie prowadzona jest obecnie dokładna dezynfekcja pomieszczeń oraz sprzętu w przedszkolu” – tak brzmiał komunikat wydany przez biuro prasowe UM Kutno w zeszły czwartek.

- R E K L A M A -

Sytuacja jest już klarowna i o decyzjach dotyczących przedszkola poinformował dziś zastępca prezydenta Kutna Zbigniew Wdowiak.

„Dobre wieści na początek tygodnia – od jutra wznawia działalność Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 „Jarzębinka”. W ubiegły czwartek zostało zamknięte ze względu na podejrzenie zakażenia koronawirusem jednego z pracowników. Podejrzenie nie zostało potwierdzone. Poczucie ulgi – bezcenne” – napisał w mediach społecznościowych Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: