reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plSportZapowiada się sportowe święto. W sobotę będzie się działo!

Zapowiada się sportowe święto. W sobotę będzie się działo!

20 maja na głównej płycie Stadionu Miejskiego im. płk. H. T. Reymana w Kutnie odbędzie się II Gala Sportu Powiatu Kutnowskiego o Puchar Daniel Kowalik — Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

Podczas gali odbędą się dwa mecze. W pierwszym zmierzą się: KS Kutno i Omega Kleszczów, a następnie odbędzie się mecz rewanżowy pomiędzy Oldboys Kutno a Oldboys Polonia Warszawa. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku podczas I Gali Sportu zwyciężyła drużyna Oldboys Kutno po celnym strzale Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Trenerem kutnowskiej reprezentacji będzie Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie — Paweł Ślęzak.

- R E K L A M A -

— Będzie to niezwykłe wydarzenie sportowe dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Zapraszamy serdecznie, już o godzinie 15:00 na Miejski Stadion w Kutnie. Oj, będzie się działo! — zachęca Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Oprawą komentatorską nad całym spektaklem zajmie się Jerzy Papiewski.

- R E K L A M A -

—Mecz sędziować będzie międzynarodowy sędzia Monika Mularczyk, najlepsza sędzia wśród kobiet w Polsce. Monika Mularczyk jest polską sędzią piłkarską. Od 2008 roku znajduje się na liście sędziów międzynarodowych FIFA. W styczniu 2015 awansowała do UEFA Elite Group. W 2017 roku została wybrana jako jedna z sędziów meczowych na Mistrzostwa Europy UEFA Kobiet, które odbyły się w Holandii. Zapraszam gorąco — dodaje Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, jednakże przy wejściu należy okazać bilet. Po ich odbiór zapraszamy do Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ul. Kościuszki 16, pokój nr 16 oraz do Wypożyczalni Samochodów Dudki 11, adres: Dudki 11, Kutno.

Nie zabraknie atrakcji takich jak konkursy i zabawy piłkarskie z nagrodami, popcorn oraz wata cukrowa dla kibiców a także losowania nagród (piłka oraz wejściówki do Aquapark Kutno).

— Podczas Gali odbędzie się także konkurs na strzelenie bramki z połowy boiska tak by piłka nie dotknęła murawy przed polem bramkowym. Główną nagrodą będzie wypożyczenie na weekend samochodu w Wypożyczalnia Samochodów – Dudki 11 — dodaje Tomasz Walczewski, Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

(Starostwo Powiatowe w Kutnie)

Nie przegap: