reklama

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Nest Bankiem!

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Nest Bank w Kutnie przygotował wyjątkowe atrakcje oraz prezenty dla najmłodszych. Bank zaprasza dzieci wraz z rodzinami 1 czerwca 2018 roku, w godzinach 10.00-17.00.

W Dniu Dziecka Nest Bank zorganizuje wyjątkowe atrakcje dla najmłodszych mieszkańców. Przed placówką banku, tuż przy głównym deptaku, dzieci będą mogły wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach i zabawach z nagrodami, a także warsztatach z puszczania baniek mydlanych oraz kształtowania i modelowania baloników. A wszystko to w wyjątkowo rodzinnej atmosferze i pod opieką doświadczonych animatorów.

- R E K L A M A -

Poza tym każde dziecko otrzyma balon wypełniony helem i będzie mogło się przekonać jak brzmi głos pod jego wpływem! Nie zabraknie też miniquizu pełnego zagadek i rebusów, ale – co ciekawe – o tematyce bankowej.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy 1-3) Nest Bank zorganizuje też konkurs z kolorowankami. Do wygrania będą nagrody, o których marzy każde dziecko, m.in. hulajnoga, zestawy zabawek interaktywnych oraz sportowych.

- R E K L A M A -

Zachęcamy do udziału w zabawie wraz z Nest Bankiem – to świetna okazja, aby rozwijać kreatywność dziecka, ale nie tylko. Poprzez zabawę zdobędzie ono podstawową wiedzę finansową, która zaprocentuje w przyszłości.

Spotkajmy się w Dzień Dziecka!
Nest Bank, ul. Królewska 16, Kutno, godziny: 10.00-17.00.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: