Zatrzymali 7 osób poszukiwanych listami gończymi. Jedna z nich schowała się w… szafie

Kutnowscy kryminalni w ostatnim czasie zatrzymali siedem osób, które były poszukiwane listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary mi.in. za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

- R E K L A M A -

Poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości to niejednokrotnie żmudny i długotrwały proces. Policjanci prowadzący działania poszukiwawcze, podkreślają, że ich praca ma niełatwy charakter. Osoby ukrywające się przed policją i wymiarem sprawiedliwości, mają pełną świadomość prowadzonych poszukiwań i starają się je maksymalnie utrudnić.

Jeden z poszukiwanych przed mundurowymi ukrył się w szafie. Do zatrzymania doszło 26 września 2018 roku. Kryminalni otrzymali informację, że poszukiwany 25-letni mężczyzna mieszkaniec naszego powiatu pojawił się w miejscu swojego zamieszkania. Obecne na miejscu osoby oświadczyły, że poszukiwanego nie ma w mieszkaniu i nie znają jego miejsca pobytu. Policjanci nie dali jednak wiary tym zapewnieniom i sami postanowili sprawdzić wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli poszukiwanego, który ukrył się …w szafie.

- R E K L A M A -

W ciągu ostatniego miesiąca funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili miejsca przebywania siedmiu poszukiwanych listami gończymi wydanymi przez Sądy Rejonowe w Kutnie , Łęczycy, Łowiczu oraz Prokuraturę Rejonową w Gostyninie. Do zatrzymań dochodziło nie tylko na terenie powiatu kutnowskiego, ale również na terenie Łodzi czy Gdańska.

Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że na stornie internetowej kutnowskiej komendy w zakładce KRYMINALNI opublikowane są wizerunki osób poszukiwanych listami gończymi. Osoby które posiadają informację na temat miejsca pobytu osób poszukiwanych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie, ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 997.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: