reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plNa sygnaleZatrzymali BMW do kontroli, 32-latek wpadł z narkotykami

Zatrzymali BMW do kontroli, 32-latek wpadł z narkotykami

Kutnowscy kryminalni prowadząc działania w kierunku przestępczości narkotykowej zatrzymali do kontroli drogowej BMW. Szybko okazało się, że jeden z pasażerów pojazdu miał przy sobie narkotyki. 32-latek odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających.

- R E K L A M A -

19 maja 2023 roku około godziny 22:50 na ulicy Warszawskie Przedmieście kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki BMW, którym podróżowało czterech mężczyzn. Z ustaleń mundurowych wynikało, że jeden z pasażerów może posiadać przy sobie substancje zabronione.

— Osoby znajdujące się w pojeździe zachowywały się nerwowo. Podczas przeszukania mężczyzn, policjanci u jednego z nich ujawnili 3 sztuki zawiniątek z białym proszkiem. Po przeprowadzonym badaniu narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina. Kryminalni zabezpieczyli prawie 5 gramów tego narkotyku — mówi mł. asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

32-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kutno

Nie przegap: