reklama

Zatrzymali pijanego kierowcę, miał przy sobie amfetaminę

Policjanci, po anonimowych zgłoszeniu, zatrzymali 23-letniego kierowcę hondy. Okazało się, że mężczyzna był pijany, nie posiadał prawa jazdy, a w samochodzie funkcjonariusze znaleźli amfetaminę.

Wczoraj (14.02.) pacyńscy policjanci zostali zaalarmowani o kierowcy, którego tor jazdy stwarza zagrożenie na drodze. W Skrzeszewach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i w tym stanie przewoził dwóch pasażerów.

- R E K L A M A -

Ponadto 23-letni mieszkaniec Żychlina nie posiadał uprawnień do kierowania oraz nie miał przy sobie żadnych dokumentów od pojazdu. Policjanci dokonali również szczegółowej kontroli pojazdu, w trakcie której ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Policyjna analiza potwierdziła, że jest to amfetamina. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Za swoje postępowanie odpowie przed sądem, gdzie wymierzona zostanie mu kara zarówno za posiadanie środków odurzających, jak również za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Gostynin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: