Wiadomości KutnoNa sygnaleZatrzymali pijanego kierowcę, miał przy sobie amfetaminę

Zatrzymali pijanego kierowcę, miał przy sobie amfetaminę

Policjanci, po anonimowych zgłoszeniu, zatrzymali 23-letniego kierowcę hondy. Okazało się, że mężczyzna był pijany, nie posiadał prawa jazdy, a w samochodzie funkcjonariusze znaleźli amfetaminę.

Wczoraj (14.02.) pacyńscy policjanci zostali zaalarmowani o kierowcy, którego tor jazdy stwarza zagrożenie na drodze. W Skrzeszewach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego hondą. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i w tym stanie przewoził dwóch pasażerów.

- Reklama -

Ponadto 23-letni mieszkaniec Żychlina nie posiadał uprawnień do kierowania oraz nie miał przy sobie żadnych dokumentów od pojazdu. Policjanci dokonali również szczegółowej kontroli pojazdu, w trakcie której ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Policyjna analiza potwierdziła, że jest to amfetamina. Został zatrzymany w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

- Reklama -

Za swoje postępowanie odpowie przed sądem, gdzie wymierzona zostanie mu kara zarówno za posiadanie środków odurzających, jak również za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gostynin

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: