reklama

Zawyły syreny! W powiecie kutnowskim oddali hołd zastrzelonym policjantom – ZDJĘCIA/WIDEO

Dziś w całej Polsce o 17:00 zawyły policyjne i strażackie syreny. W ten sposób oddano hołd dwóm policjantom, którzy zostali śmiertelnie postrzeleni we Wrocławiu. Solidarność okazali także funkcjonariusze z powiatu kutnowskiego.

- R E K L A M A -

„We wtorek w wyniku obrażeń zadanych z rąk przestępcy, który nie wahał się zaatakować policjantów, odszedł od nas asp. szt. Daniel Łuczyński, asp. szt. Ireneusz Michalak funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna. Niestety Daniel i Ireneusz wypełnili tym samym do końca słowa roty policyjnego ślubowania…” – komentują przedstawiciele Komendy Głównej Policji.

W szeregi policji wstąpili 19 i 26 lat temu, zawsze byli otwarci na potrzeby innych, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą z młodszymi kolegami. W swoim stanowczo zbyt wcześnie zakończonym życiu dali się poznać jako ciepli, uśmiechnięci, życzliwi i uczynni koledzy.

- R E K L A M A -

„Cześć pamięci naszych niebieskich kolegów” – napisali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Kutnie i zamieścili wideo z radiowozami zaparkowanymi przed komendą przy ul. Toruńskiej. Wszystkie miały włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

„Strażacy Komendy Powiatowej PSP w Kutnie wraz z druhami OSP z pow. kutnowskiego solidaryzując się z policją oddali hołd dwóm Policjantom z Wrocławia, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków służbowych” – czytamy z kolei na profilu kutnowskich strażaków w mediach społecznościowych.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: