reklama
reklama
reklama
reklama

Zbliża się druga gala MMA Fight Rose. Zapowiadają się wielkie emocje!

Już za niespełna miesiąc, 9 kwietnia 2022 odbędzie się druga odsłona Gali MMA Fight Rose. Zapowiada się mnóstwo emocji i atrakcji. Można już kupować bilety na to wydarzenie.

Jak mówią organizatorzy, gala MMA Fight Rose jest niezwykłą szansą dla lokalnych oraz młodych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności podczas walki w prawdziwym oktagonie. To już druga taka impreza w naszym mieście, poprzednia edycja była prawdziwie sportowym widowiskiem, podczas którego mogliśmy zobaczyć np. walki reprezentantów WCA Fight Team, których będziemy mogli zobaczyć także podczas FIght Rose 2.

- R E K L A M A -

Również tym razem nie zabraknie sportowych i muzycznych emocji. Jednym z pierwszych newsów jaki przekazaliśmy lokalnej publiczności jest informacja o koncercie znanego rapera Kaena, który w swojej karierze  współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada, Kroolik Underwood i Ewelina Lisowska.

Grupa promocyjna PT Promotor zaprasza do rezerwacji biletów pod adresem bilety@fightrose.com. Loże VIP 6-cio osobowe. Ilość miejsc ograniczona. Podczas gali: ciepły posiłek, przekąski, słodki stół, kawa, herbata i napoje rozweselające oraz świetna zabawa i koncert Kaena.

- R E K L A M A -

Całą galę z 2021 roku można obejrzeć na wideo poniżej:

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY OBEJRZEĆ WIDEO Z GALI FIGHT ROSE KUTNO
(Źródło: MMA Fight Rose)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: