REKLAMA
niedziela, 26, czerwiec 2022
REKLAMA

Zbliża się druga gala MMA Fight Rose. Zapowiadają się wielkie emocje!

Już za niespełna miesiąc, 9 kwietnia 2022 odbędzie się druga odsłona Gali MMA Fight Rose. Zapowiada się mnóstwo emocji i atrakcji. Można już kupować bilety na to wydarzenie.

poniżej dalsza część artykułu

Jak mówią organizatorzy, gala MMA Fight Rose jest niezwykłą szansą dla lokalnych oraz młodych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności podczas walki w prawdziwym oktagonie. To już druga taka impreza w naszym mieście, poprzednia edycja była prawdziwie sportowym widowiskiem, podczas którego mogliśmy zobaczyć np. walki reprezentantów WCA Fight Team, których będziemy mogli zobaczyć także podczas FIght Rose 2.

Również tym razem nie zabraknie sportowych i muzycznych emocji. Jednym z pierwszych newsów jaki przekazaliśmy lokalnej publiczności jest informacja o koncercie znanego rapera Kaena, który w swojej karierze  współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada, Kroolik Underwood i Ewelina Lisowska.

poniżej dalsza część artykułu

Grupa promocyjna PT Promotor zaprasza do rezerwacji biletów pod adresem bilety@fightrose.com. Loże VIP 6-cio osobowe. Ilość miejsc ograniczona. Podczas gali: ciepły posiłek, przekąski, słodki stół, kawa, herbata i napoje rozweselające oraz świetna zabawa i koncert Kaena.

Całą galę z 2021 roku można obejrzeć na wideo poniżej:

KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY OBEJRZEĆ WIDEO Z GALI FIGHT ROSE KUTNO
poniżej dalsza część artykułu

(Źródło: MMA Fight Rose)

reklama

Warto przeczytać:

reklama