Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Od środy spore utrudnienia w ruchu

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, Łąkoszyńska.

- R E K L A M A -

Od 30 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu.

Od 31 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej – Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania – na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 3 listopada br. do godz. 24.00.

- R E K L A M A -

Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno – Łąkoszyn. Od dnia 31 października br. ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną od dnia 31 października od godz. 24.00 do dnia 3 listopada do godz. 24.00.

- R E K L A M A -

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: