reklama

Zderzenie dwóch samochodów i zablokowana droga. Służby w akcji – ZDJĘCIA

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś przed godziną 17 na Józefowie. Trwa tam obecnie akcja służb ratunkowych, droga jest zablokowana.

- R E K L A M A -

Tuż przy wyjeździe z restauracji McDonald’s na Józefowie w Kutnie, przy skrzyżowaniu z DK92, z nieznanych na tę chwilę przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe – tesla i bmw. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego. Z pierwszych doniesień wynika, że przynajmniej jedna osoba potrzebowała pomocy.

― Około godz. 16:30 do dyżurnego kutnowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Tesla 49-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej kierującej pojazdem BMW 29-letniej mieszkance powiatu kutnowskiego ― przekazała Panoramie asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

― Kierująca pojazdem BMW w wyniku poniesionych obrażeń została przewieziona do szpitala w Kutnie. Jej obrażenia są w trakcie ustaleń. Kierujący byli trzeźwi ― dodaje Cywka.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: