reklama
reklama
reklama
reklama

Zderzenie dwóch samochodów, spore utrudnienia na skrzyżowaniu. Służby na miejscu – ZDJĘCIA

Przed godziną 8 na skrzyżowaniu ul. Troczewskiego i Warszawskie Przedmieście doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu są spore utrudnienia – trwają działania służb ratunkowych.

- R E K L A M A -

O godzinie 7:48 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Warszawskie Przedmieście i Troczewskiego. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. Później do akcji dołączyły także policja i pogotowie ratunkowe.

Policja ustaliła już wstępne okoliczności, w jakich doszło do tego poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wiadomo, że jedna osoba została ranna i trafiła do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

- R E K L A M A -

49-letni kierujący mazdą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy 39-letniej kobiecie kierującej oplem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Kutnie. Na razie nie są znane jej obrażenia. Kierujący byli trzeźwi ― powiedziała Panoramie mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Od rana ruch w tej części miasta jest utrudniony i odbywa się wahadłowo. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: