PanoramaKutna.plSport(ZDJĘCIA) A KLASA: Ostrovia wygrała w Żychlinie, Bzura rozbita w Świnicach Warckich

(ZDJĘCIA) A KLASA: Ostrovia wygrała w Żychlinie, Bzura rozbita w Świnicach Warckich

Tylko Ostrovia Ostrowy może zaliczyć ten weekend do udanych. Porażki doznały Bzura Młogoszyn i MKS Żychlin. Oto komplet wyników 4. kolejki łódzkiej A Klasy.

W sobotę w Żychlinie na stadionie przy ul. Waryńskiego miejscowy MKS mierzył się w derbach powiatu kutnowskiego z Ostrovią Ostrowy. Pierwsza połowa toczona była w ekstremalnych warunkach pogodowych – w ulewie i burzy. Lepiej zaadaptowali się do takiej aury przyjezdni z Ostrów, którzy ostatecznie wygrali 4-0.

-

MKS Żychlin 0-4 Ostrovia Ostrowy
Gole: Wojtalik 2, Kowalewski, Szadkowski

MKS Żychlin: Kowalski – Kwiatkowski, Kaczmarek, Petera, Ryzlak, Walczewski, Wróblewski, Domżał, Arkuszewski, Witczak, Bieńkowski

Ostrovia: Bandachowicz, Arkita Sebastian (70′ Miklas), Kaczmarek, Szałamacha Miłosz, Krakos, Jóźwiak (60′ Arkita Paweł),Szadkowski, Wojtalik, Szałamacha Mateusz, Słomiński, Kowaleski.

Galeria z meczu MKS Żychlin – Ostrovia Ostrowy pod artykułem

Z kolei Bzura Młogoszyn jak najszybciej będzie chciała zapomnieć o wyjeździe do Świnic Warckich, gdzie przegrała z tamtejszym Ludowym Klubem Sportowym aż 2-7! Gole dla Bzury zdobyli Świątkowski i Smoczyński.

-

LKS Świnice Warckie 7-2 Bzura Młogoszyn
Gole dla Bzury: Świątkowski, Smoczyński
Bzura: Goździk – Wiktorski, Gawryszczak (Kowalewski), Świątkowski, Wolski, Mrowicki, Oterski, Walczak (Polański), Sobierajsk A. (Grodecki), Kasierski, Smoczyński

-

Po czterech kolejkach wszystkie nasze drużyny plasują się w drugiej części tabeli. Bzura z dorobkiem 6 punktów jest dziewiątka, Ostrovia ma trzy punkty i zajmuje dziesiąte miejsce, a MKS Żychlin z zerowym dorobkiem punktowym zamyka tabelę. Z kompletem punktów prowadzi Górnik Łęczyca.

W następnej kolejce Bzura u siebie zagra z Kotanem Ozorków (13.09 15:00), Ostrovia podejmie u siebie Kobrę Leźnica Wielka (13.09 13:00), zaś MKS Żychlin na wyjeździe zagra z MKS-em Mianów (12.09 16:00).

Wyniki 4. kolejki A Klasy (gr. Łódź IV)

LKS Świnice Warckie 7-2 Bzura Młogoszyn
Magnat Sierpów 2-1 MKS Mianów
MKS Żychlin 0-4 Ostrovia Ostrowy
Kobra Leźnica Wielka 0-3 Górnik Łęczyca
Bzura Ozorków 4-1 Grom Powodów
Kotan Ozorków – Kanarki Małachowice (6.09 11:00)
Victoria Grabów – Malina Piątek (6.09 16:00)

Galeria z meczu MKS Żychlin – Ostrovia Ostrowy:

-

Nie przegap: