(ZDJĘCIA) ARRK świętowała 25-lecie działalności

To już 25 lat! Dziś w KDK-u swój okazały jubileusz świętowała Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego. Wydarzenie poza uczczeniem jubileuszu działalności było też biznesowym spotkaniem połączonym z serią ciekawych wykładów.

- R E K L A M A -

Impreza rozpoczęła się o 10:00 i właśnie wtedy ruszyła rejestracja gości – samorządowców, reprezentantów miejskich i powiatowych instytucji oraz osób szeroko pojętego „kutnowskiego biznesu”.

Główna część dzisiejszych obchodów miejsce miała w sali widowiskowej KDK, gdzie obejrzeć można było film prezentujący historię ARRK. Po przemówieniach – między innymi Marioli Grodnickiej, prezes Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego – nastąpił czas ciekawych wykładów prowadzonych przez znane osobistości.

- R E K L A M A -

Jako pierwszy wystąpił prof. honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Jacek Santorski, który opowiedziało mądrym przywództwie ale i stojących przed liderami wyzwaniach. Z kolei o tym, czym się różnią obowiązki od powinności usłyszeć można było w rozważaniach na temat standardów etyki prof. nadzw. dr hab. Krzysztofa Zanussiego. Podczas wykładu była możliwość nabycia książki „Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć”

Podczas dzisiejszego wydarzenia eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawili oferty wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój i po tym wykładzie temat dotacji na Badania i Rozwój nie ma już tajemnic.

- R E K L A M A -

Nie zabrakło także wykładu między innymi o elektromobilności i projekcie lokalnej Fabryki Samochodów Osobowych „Syrena” S.A.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: