(ZDJĘCIA) Auto spadło ze skarpy, nie żyje mężczyzna. Policja komentuje koszmarny wypadek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiejszej nocy w Krośniewicach. Zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala.

Około godziny 3:25 dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Kutnie otrzymał zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Krośniewic. Na miejsce natychmiast zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z Kutna i Krośniewic, a także 2 zespoły ratownictwa medycznego i policję.

- R E K L A M A -

Audi jadące od strony Poznania przebiło bariery na obwodnicy Krośniewic i wypadło z drogi. Pojazd przekoziołkował kilkadziesiąt metrów i zatrzymał się na polu. W samochodzie znajdowały się dwie osoby – 35 i 39–letni mężczyzna.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec Płocka kierujący osobowym audi z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn przebił bariery ochronne i spadł ze skarpy na pole, po czym dachował. Kierowca zmarł na miejscu – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

39–letni pasażer został zabrany do szpital w Łęczycy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: