reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Auto staranowało bariery na Troczewskiego, pasażer uciekł. Jest komentarz policji

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przed kilkoma minutami na ul Troczewskiego w Kutnie, gdzie auto osobowe wjechało w bariery oddzielające jezdnię od chodnika

Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn osobowy ford zjechał z drogi i uderzył w barierki, częściowo wjeżdżając na chodnik tuż obok przedszkola. Na szczęście nikt tamtędy nie przechodził i nie doszło do tragedii.

- R E K L A M A -

Na miejscu czynności prowadzą policjanci. Ruch w tym miejscu jest utrudniony. Jak mówią nam świadkowie, policjanci mieli zatrzymać dwie osoby, które przebywają w radiowozie. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zdarzenia drogowego.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

„Policjanci patrolując miasto zauważyli, jak osobowy ford z dużą prędkością uderza w barierę. Zawrócili, aby podjąć interwencję i jeden z pasażerów nagle wybiegł z auta, po czym uciekł w kierunku pobliskiego osiedla bloków. Ustaliliśmy już jego tożsamość. Kierowca pozostał na miejscu i został ukarany mandatem karnym. Był trzeźwy” – powiedziała Panoramie Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Jak komentują policjanci, przyczyną zdarzenia była brawura i nadmierna prędkość. Na szczęście nikt nie ucierpiał.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: