(ZDJĘCIA) Auto uderzyło w słup, nie żyje młody mężczyzna, drugi został ranny. Uczestnicy wypadku byli pijani

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginął 25–latek, a inny młody mężczyzna został ranny.

2 października 2020 roku ok. godz. 1.00 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jankowice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem mitsubishi carisma z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w pole, dachował, a następnie uderzył w słup energetyczny.

- R E K L A M A -

– W zdarzeniu brało udział trzech mężczyzn, którzy po przybyciu na miejsce służb ratunkowych znajdowali się poza pojazdem. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 25-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego – podaje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Jak dodaje, 19–letni uczestnik tego zdarzenia, mieszkaniec powiatu kutnowskiego z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Kutnie, miał prawie promil alkoholu w organizmie.

- R E K L A M A -

Trzecim mężczyzną, który jechał tym samochodem okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, który nie odniósł obrażeń i został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ten także miał prawie promil alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Apelujemy i przypominamy – nigdy nie wsiadamy za kierownicę po alkoholu. Zawsze dostosowujemy prędkość do obowiązujących przepisów, warunków drogowych i własnych umiejętności. Bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: